Chrześcijańska krew na ofiarę dla Allaha

Udostępnij to:
Share

Asyryjska zakonnica z Tur Abdinu potwierdza szokujące relacje o butelkowaniu i sprzedawaniu krwi chrześcijańskich ofiar do Arabii Saudyjskiej. Saudyjczycy kupujący ten „towar” obmywają w nim swoje ręce przekonani, że w ten sposób uczestniczą w dżihadzie przeciw „niewiernym”, jaki jest prowadzony przez liczne komanda muzułmańskie w Syrii.

Relację, którą zdaje s. Hatune Dogan, można zobaczyć poniżej (zakonnica mówi po niemiecku, a podpisy pod filmem są po angielsku):

christian_blood

Siostra spotkała pewną kobietę z Aleppo w Syrii, która została zgwałcona wraz z 9-letnią córką na oczach męża. Jej cała rodzina została dosłownie zarżnięta na jej oczach. Jedynie ona przeżyła, a siostra pomogła jej dając pożywienie i pieniądze na utrzymanie.

Poznała też dwóch Asyryjczyków, którzy zostali porwani i torturowani. Są widoczne ślady tortur: sypanie soli do ran i tworzenie „torebek” podskórnych.

Kolejne osoby, o których mówi siostra, do dwie dziewczyny, które zostały porwane. Przez miesiące przetrzymywane, były gwałcone przez porywaczy. Na koniec odcięto im lewą pierś, ponieważ porywacze nie byli zadowoleni z okupu.

Siostra Hatune rozmawiała z 218 dziewczynami, które były porywane, gwałcone i odsprzedawane za okup. Trzynaściorgu z nich wycięto wargi sromowe, trzem odcięto piersi.

Następnie siostra pokazuje jedno ze 174 materiałów video, które posiada od rodzin uchodźców. Terroryści na prezentowanym nagraniu mówią, że Allah rozkazał im tak czynić, i że oni wypełniają tylko słowo Allaha. Z zarzynania niewinnych ludzi robią swoistą ceremonię religijną.

Po pewnym czasie siostra spotkała jednego z morderców. Miał on poważne psychiczne problemy. Po tym wszystkim został chrześcijaninem porzucił swoje dawne życie. Siostra spytała się go, co robili ze zbieraną krwią. On odpowiedział: „To wielki interes. Mała butelka chrześcijańskiej krwi sprzedawana fanatykom z Arabii Saudyjskiej jest warta 100 000 dolarów. Według ich koncepcji obmywając ręce w tej krwi stają się oni częścią tej ofiary dla Allaha. To Allah żąda ofiar z ludzi”. Siostra z mocą podkreśla: „Dla Allaha, który nie jest naszym Bogiem. Ich Allah żąda ofiar z ludzi. To nie jest ten sam Bóg„.

Czytaj również artykuły:

– Czy wiesz, że… ludzkość jest wrogiem Allaha?

– Krew męczenników przynosi owoce!!!

Propozycja modlitwy za muzułmanów jest tutaj>>>