Kabaret? Muzułmanie naprawdę zabijają homoseksualistów według zaleceń Koranu

Udostępnij to:
Share

Może należy pójść za sugestią mediów amerykańskich i po prostu się z tego śmiać, że środowisko LGBT wystąpiło w obronie prześladowanych muzułmanów i za pomocą kabaretu zaczęło aktywnie zwalczać islamofobię (a nie muzułmańską nienawiść do LGBT). Według londyńskich aktywistów LGBT, islam jest demonizowany i niezrozumiany przez społeczeństwa zachodnie, i że islamu nie trzeba się bać. Są w takim samym stopniu użyteczni dla szerzącego się w Europie islamu, w jakim są niedoinformowani o losach homoseksualistów w dowolnym kraju islamu.

A przecież nawet Wikipedia jest pełna informacji o zabijaniu homoseksualistów w świetle prawa obowiązującego np. w Iranie i Iraku bazującego na islamie. Strona www.advocate.com wymienia 12 krajów, gdzie za bycie homoseksualistą grozi realna kara śmierci – wszystkie te kraje są krajami muzułmańskimi, zaczynając od Arabii Saudyjskiej (wzorcowym kraju muzułmańskim) i kończąc na Państwie Islamskim (bezpodstawnie uważanym za wypaczenie islamu). A nawet w takim kraju jak Bangladesz muzułmanie niedawno zamordowali aktywistę LGBT z okrzykami „Allah akbar!”.

Wystarczy poczytać, co Koran mówi o homoseksualizmie, by się przekonać, jak wielkie jest niezrozumienie islamu w Europie, a szczególnie w środowisku LGBT.

Wbrew pozorom, choć Biblia również mówi o karze śmierci za homoseksualizm, ani jeden chrześcijanin nie odważyłby się wymierzyć komukolwiek kary za jakikolwiek grzech. Pragnąć dostąpić miłosierdzia chrześcijanin musi być miłosierny; pragnąc dostąpić przebaczenia chrześcijanin musi przebaczać. Pan Jezus jednoznacznie zabronił nam wymierzania kary za jakikolwiek grzech mówiąc w przypadku kobiety przyłapanej na cudzołóstwie: „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień” (J 8,7). Ani jeden kraj chrześcijański nie ma w prawodawstwie kary śmierci za uprawianie cudzołóstwa czy homoseksualizmu. Chrześcijaństwo zakłada, że Bóg daje grzesznikowi szansę nawrócenia i cierpliwie czeka na powrót każdego syna marnotrawnego. Islam natomiast nakazuje mordowanie nawet niewinnych ludzi tylko za to, że są niemuzułmanami, a także muzułmanów w razie popełnienia grzechu, nie zważając na ich skruchę czy brak skruchy. A

O miłości Allaha – kocha, nie kocha…

Tolerancyjny islam – ubiczowanie kobiety za stanie zbyt blisko mężczyzny