Miriam Shaded: Mahomet jest Ojcem kłamstwa!

Udostępnij to:
Share

W wywiadzie udzielonym dla Fronda.pl Miriam Shaded wskazuje na jeden z podstawowych chwytów islamu: kłamstwo.

Tomasz Wandas: Tak się składa, że jakiś miesiąc temu poznałem muzułmanina pochodzenia francuskiego, który miał przy sobie Koran. Zapytałem go czy w tej księdze faktycznie jest napisane aby mordować chrześcijan, zapewnił, że nie…kłamał?

Miram Shaded: Mahomet jest Ojcem kłamstwa, dlatego Pana znajomy w tym przypadku naturalnie go naśladuje. W Koranie jest ponad 160 wersów nawołujących do dżihadu czyli do morderstw i do szerzenia islamu. Przykładowo fragment 5,33 mówi dokładnie, co należy robić z niewiernymi takimi jak my tzn. należy mordować, krzyżować, obcinać rękę i nogę naprzemiennie lub wypędzać. Naprawdę bardzo łatwo można to zweryfikować.

Cały wywiad jest opublikowany na Fronda.pl

Przypominamy, że w Koranie jest też sporo wersetów zachęcających do okłamywania niewiernych i do podstępów. Gdyby zaś ktoś nie wiedział, od kogo pochodzi kłamstwo, przypominamy słowa Pana Jezusa skierowane do tych, którzy Go odrzucili:

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” (J 8,44).

Jeśli jesteśmy myślącymi istotami, powinniśmy wyciągnąć właściwe wnioski. Jeśli natomiast ktoś potrzebuje więcej informacji o islamie, może przeczytać artykuł Czy wiesz, że… ludzkość jest wrogiem Allaha?

Polecamy też świadectwo Polki, która się dała nabrać na kłamstwa muzułmanina na tyle, że wyszła za niego za mąż: Żyć z muzułmaninem