Propaganda islamu pełna nienawiści

Udostępnij to:
Share

Amerykańska organizacja pozarządowa Freedomhouse opublikowała raport na temat propagandy jaką uprawia w amerykańskich meczetach Arabia Saudyjska. Jej wyniki są porażające: wzywa się tam do nienawidzenia chrześcijan i żydów, zabijania homoseksualistów oraz odstępców od islamu oraz do ścisłej segregacji kobiet i mężczyzn. Oczywiście wszystko to w imieniu Allaha.

Raport, który wynosi ponad 96 stron jest wstrząsającą lekturą propagandy nienawiści, ciemnoty i fanatyzmu. W broszurach przytaczanych w raporcie opisuje się, że nie powinno się spotykać z niewiernymi (niemuzułmanami), życzyć im wesołych świąt, gdy takowe obchodzą. Minister ds. Religii w Arabii Saudyjskiej wzywa także, by w przypadku dowiedzenia się o odstępstwie muzułmanina od islamu zabić go: „możesz przelać jego krew i wziąć jego pieniądze”. W publikacjach znalezionych w meczetach autorstwa Ambasady Arabii Saudyjskiej w Waszyngtonie, jeden z islamskich „mędrców” nazywa niewiernym pewnego imama z Europy, który głosił szacunek i pokój dla niemuzułmanów.

Autorzy raportu podkreślają, że Arabia Saudyjska nie ma prawa propagować jakiejkolwiek nienawiści na terenie USA, gdyż nie jest ona objęta pierwszą poprawką do amerykańskiej konstytucji, gwarantującą wolność wypowiedzi.

W tym kontekście ciekawa jest rada, by nie pozwalać na to, by kobiety były nauczycielkami nawet w podstawowej szkole, gdy są tam chłopcy: „Dziesięcioletni chłopiec jest uważany za dorosłego, ponieważ zazwyczaj lubi kobiety oraz ponieważ w jego wieku może się ożenić i robić to, co robią mężczyźni”.

źródło: Ekumenizm.pl

Nie waż się uciekać przed pokojowym islamem! Osiem osób spalono żywcem za próbę ucieczki